Preskočiť na obsah

Vianočný príhovor starostu

Zverejnené 22.12.2023.

Kategória

Milí spoluobčania,

v srdciach nás zohrieva vianočná nálada a teší nás, že môžeme spolu oslavovať tento čarokrásny sviatok v našej obci. Rok 2023 nám priniesol množstvo výziev, no zároveň sme prekročili spoločne mnohé prekážky a dosiahli pozitívne zmeny. Je pre mňa cťou a potešením zdieľať s vami niekoľko slov v tomto vianočnom období.

Vianoce sú obdobím lásky, pokoja a súdržnosti. Sú chvíľou, kedy zastavujeme rýchly beh nášho každodenného života a spomíname na hodnoty, ktoré nám sú najdôležitejšie – rodinu, priateľstvo, lásku a solidaritu. Nechajme tento čas naplniť naše srdcia radosťou z drobností a nezabúdajme na tých, ktorí sú osamelí alebo v núdzi. Vianoce sú o dávaní a zdieľaní a každý z nás môže priniesť do života iného človeka kúsok tepla a lásky.

Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na rozvoji našej obce počas tohto roka. Bez vášho úsilia by sme nemohli dosiahnuť to, čo sme dosiahli. Spoločne sme vybudovali silnú komunitu, kde sa každý cíti doma. Teším sa na ďalšie projekty a spoluprácu, ktoré nás čakajú v nadchádzajúcom roku.

Nech sú tieto Vianoce pre vás plné radosti, pokoja a lásky. Želám vám, aby ste ich mohli stráviť v kruhu svojich najbližších, a aby nový rok priniesol do vášho života šťastie, zdravie a úspech. Ďakujem vám za vašu obetavosť a želám vám krásne a šťastné Vianoce a šťastný Nový rok!

Ondrej Mikuš

starosta obce Oreské