Preskočiť na obsah

Deň Matiek

Zverejnené 12.5.2024.

Milé mamičky

Dnes je váš deň, deň, keď celý svet zdvíha ruky a srdcia k vám v úcte a vďačnosti. Je to deň, kedy sa zastavujeme a uvedomujeme si vašu neoceniteľnú úlohu, vašu bezpodmienečnú lásku a vašu obetavosť.

Ste základom našich životov, stĺpom našej existencie. Vaša láska nás posúva vpred, vaša múdrosť nás viedla a vaša sila nám dávala odvahu. Vaša prítomnosť je istotou a vaše objatie je útočiskom. V každom slove, v každom dotyku, v každej žartovnej poznámke cítime teplo vašej lásky.

V dnešný deň si zaslúžite byť oslavované nielen za tie malé a veľké gestá, ktoré robíte každý deň, ale aj za vaše  obety , ktoré často zostávajú neviditeľné, ale predstavujú najväčšiu lásku.

Nemáme slová dostatočne silné, aby sme vyjadrili vďačnosť za to, že sme vás mohli volať „mama“. Vaše životy sú príbehmi odvahy, lásky a obetavosti, ktoré sa odvíjajú v každom jednom dni našich životov.

 Ďakujeme vám za všetko, čo robíte, za všetko, čo ste a za všetko, čo pre nás znamenáte. Nech tento deň plný lásky, radosti a požehnania prináša do vášho srdca úsmev a hlboký pocit naplnenia.

Všetko najlepšie k dňu matiek!

Ondrej Mikuš

Starosta obce